Orange the World - Creatief aan het Werk

Orange the World - Creatief aan het Werk

Van 25 november tot 10 december vindt de wereldwijde actie ‘Orange the World’ plaats, een campagne om aandacht te vragen voor geweld tegen vrouwen en meisjes. Symbool van de actie is de kleur oranje.

Klooster Wittem wil dit jaar aandacht besteden aan deze campagne. Als voorbereiding zijn er daarom vier creatieve middagen om oranje dingen te maken:

Oranje handen, naar het logo van de actie, om in de bomen vóór het klooster te hangen. Op de hand kun je eventueel nog een passende tekst schrijven. Snel gedaan en een praktische bijdrage aan de actie.

Bloemlichtjes van stenen en ijzerdraad om voor en in het klooster neer te zetten. Een wat ingewikkelder werkstukje waar je echt even voor moet gaan zitten. Maar deskundige hulp is aanwezig.

Data


  • 19-11-2025
  • 22-11-2025
  • 26-11-2025
  • 03-12-2025

Duur


14.00-16.00 uur

Prijs


Vrijwillige bijdrage voor materiaalkosten: € 1,- tot € 6,-.

Informatie en reserveren


Stel je vraag aan Klooster Wittem

Wil je meer informatie over Orange the World - Creatief aan het Werk, vul dan dit contactformulier in. Je bericht wordt na een klik op “Versturen” direct verstuurd naar Klooster Wittem. In onze privacy verklaring staat hoe Visit Zuid-Limburg met jouw persoonsgegevens omgaat. Om jouw vraag zo goed mogelijk te beantwoorden, vinden wij het prettig als je ons al zoveel mogelijk informatie geeft via het contactformulier. Denk hierbij aan:
  • de datum die je in gedachten hebt
  • het aantal (verwachte) personen
  • jouw telefoonnummer om ook telefonisch contact met je op te kunnen nemen
Niet alle waardes zijn juist ingevuld. Pas de gegevens aan en probeer het nogmaals.