Offroad rijden met een Suzuki Jimny

Offroad rijden met een Suzuki Jimny

Maak een avontuurlijke rit door het heuvelachtige Limburgse landschap met een Suzuki Jimny. Bij Heritage 4x4 stap je in voor een offroadtocht van ongeveer twee uur. Tijdens de rit heb je volop de tijd om even te pauzeren en te genieten van de omgeving.

Onderweg ligt er een speurtocht voor je klaar. Ontdek verborgen verhalen en leer meer over de geschiedenis van het landschap waar je doorheen rijdt. Een ideale combinatie van actie, natuur en ontdekking.

Het huren van een auto kost € 165,00 voor twee personen. Daarnaast kun je maximaal twee extra personen bijboeken voor € 27,50 per persoon.

Voor het huren van een auto geldt een borg van € 250,00 (contant of per bank). Deze wordt na terugkomst, tegen afgifte van een ontvangstbewijs, contant terugbetaald of per bank teruggestort.

Duur


3 uur

Prijs


vanaf € 165,00.

Tickets

Kijk voor meer tickets op www.tickli.nl

Informatie en reserveren


Stel je vraag aan Heritage 4 x 4 and British Cars

Wil je meer informatie over Offroad rijden met een Suzuki Jimny, vul dan dit contactformulier in. Je bericht wordt na een klik op “Versturen” direct verstuurd naar Heritage 4 x 4 and British Cars. In onze privacy verklaring staat hoe Visit Zuid-Limburg met jouw persoonsgegevens omgaat. Om jouw vraag zo goed mogelijk te beantwoorden, vinden wij het prettig als je ons al zoveel mogelijk informatie geeft via het contactformulier. Denk hierbij aan:
  • de datum die je in gedachten hebt
  • het aantal (verwachte) personen
  • jouw telefoonnummer om ook telefonisch contact met je op te kunnen nemen
Niet alle waardes zijn juist ingevuld. Pas de gegevens aan en probeer het nogmaals.