B&B De Korenwolf

B&B De Korenwolf

De sfeervolle B&B De Korenwolf (vijf kamers) is gelegen in Puth nabij het Pieterpad en Pelgrimspad en dichtbij fietsroutes. Genoemd naar een beschermde hamster die alleen in Zuid-Limburg leeft. 

Het beestje is vitaal, actief en houdt van een warm holletje en lekker eten. Dat is alles waar B&B De Korenwolf voor staat. 
+15

Accommodatie


Vier kamers bevinden zich op de eerste etage en een kamer bevindt zich op de begane grond. Deze is geschikt als je een hond wilt meenemen.

Alle kamers zijn sfeervol en comfortabel ingericht met uitstekende bedden, eigen badkamer, televisie, wifi en airconditioning.

De kamer op de begane grond heeft geen airconditioning. Het toilet voor eigen gebruik ligt direct naast deze kamer.

Voorzieningen


  • Airconditioning
  • Bad, douche en toilet op kamer
  • Koffie-/theefaciliteiten
  • Maaltijdverzorging
  • Tuin / Terras
  • TV op kamer
  • Wifi / Internet

Eten & drinken


Je kunt gebruik maken van een Korenwolfmaaltijd (een dagelijks door George bereide warme maaltijd) à € 15,- per persoon. Graag even een dag van te voren reserveren of op de dag zelf vóór 15.30 uur.

Oplaadpunt voor e-bike


Een oplaadpunt voor e-bike is aanwezig

Parkeren


Je kunt uitladen voor de deur en parkeren om de hoek op 300 meter afstand aan de zijde van de Sint-Petrus Canisiuskerk.

Openingstijden


Inchecken is mogelijk van 15.00-20.00 uur en uitchecken tot 11.30 uur. Andere tijden zijn mogelijk in overleg.

Toegankelijkheid


Er zijn geen noemenswaardige toegankelijkheidsvoorzieningen

Huisdieren


Het is alleen mogelijk om huisdieren mee te nemen in kamer 5 op de begane grond.

Verstuur een e-mail


Verstuur een mail naar B&B De Korenwolf. Je bericht wordt na een klik op “Verstuur” direct verstuurd. In onze privacy verklaring staat hoe Visit Zuid-Limburg met jouw persoonsgegevens omgaat.
Niet alle waardes zijn juist ingevuld. Pas de gegevens aan en probeer het nogmaals.

Routes in de buurt

Leuks in de buurt!