Watersley Easter Egg Hunt en Paasbrunch

Watersley Easter Egg Hunt en Paasbrunch

Op Tweede Paasdag wordt de prachtige omgeving omgetoverd tot het decor van de meest fanatieke sportwedstrijd van het jaar: de Easter Egg Hunt!

Dit is het moment waarop oog-handcoördinatie en puur zoekinstinct er écht toe doen. Of je nu een kleine speurder bent of een ervaren atleet in deze sport, de strijd barst los op de volgende tijden:

Eerst klinkt om 12.30 uur het startshot voor de jonge talenten (t/m 11 jaar). Zij mogen in de kloostertuin paaseieren zoeken om hun mandje te vullen.

Om 13.00 uur zijn daarna de ervaren zoekers (12+ jaar) aan de beurt. De Easter Egg Hunt vindt plaats over het hele park. De inzet is hoog, want je kunt prijzen winnen zoals gratis tickets voor de Escape Trail of een cadeaubon voor het Proeflokaal. Om mee te doen bestel je een paasmandje via de website

Een gouden tip van de Paashaas
Een echte atleet moet natuurlijk goed ontbijten. De Paashaas tipt daarom om de Easter Egg Hunt te combineren met een heerlijke paasbrunch in het Proeflokaal. Een betere bodem voor de overwinning is er niet!

Voor € 24,50 geniet je van een uitgebreid menu. Kinderen t/m 11 jaar betalen € 15,-. Een mandje voor deelname aan de Easter Egg Hunt is hier bij inbegrepen.

Reserveren? Dat kan direct via de website van Proeflokaal Watersley.

Prijs


Paasmandje: € 5

Paasbrunch inclusief paasmandje (t/m 11 jaar): € 15

Paasbrunch inclusief paasmandje (vanaf 12 jaar): € 24,50

Data


  • 06-04-2026