Spaans Gipsytemperament in Terpkerk Urmond

Spaans Gipsytemperament in Terpkerk Urmond

Terpkerk, Grotestraat 26,
Urmond
Op 2 november gaan de charismatisch zangeres Monica Coronado (Barcelona) en de vingervlugge gipsyflamenco gitarist Manito een concert geven in de Terpkerk te Urmond. 

Als Monica gaat zingen krijgt ze je op het puntje van jouw stoel. Met haar heldere stem zingt zij zowel traditionele liederen als eigen stukken. Hartstocht, weemoed en ‘la vida’ zijn veelal bezongen onderwerpen. 

Tijdens het concert worden de nummers in het Nederlands toegelicht. Met het soms onnavolgbare gitaarwerk stimuleert Manito Monica om het onderste uit de kan te halen. Hij is vernoemd naar de gitaarlegende ‘Manitas de Plata’ (1921-2014), de voorvader van de Gipsy Kings. Dit optreden is een must-see voor flamencoliefhebbers. 

Ervaar de betoverende passie van Monica Coronado & Manito, waar stem en gitaar samenkomen in een vurige Spaanse muziekbeleving. Aanvang: 11.00 uur.

Prijs


De entree is op basis van een vrije gift. Suggestie: € 15,-.

Data


  • 02-11-2025