Het Bloedwonder (het oudste mirakel van Nederland) en het Brandwonder (respectievelijk in 1222 en 1465) worden tijdens het jaarlijkse octaaf herdacht.
Beleef de traditie, proef de gastvrijheid!
Van 4 t/m 11 juni staat Meerssen weer in het teken van het jaarlijkse Sacramentsoctaaf. Een bijzondere week vol samenkomen én gezelligheid. Om onze bedevaartgangers extra hartelijk te verwelkomen, hebben de ondernemers in het centrum een speciale verrassing!
Vouchers voor de bedevaartgangers
Neem jij deel aan een van de bedevaartmissen? De broedermeesters delen bij de hoofdingang en de zijingang (Proosdijzijde) vouchers uit ter waarde van €5,00. Deze kun je direct verzilveren bij de deelnemende horeca voor bijvoorbeeld een heerlijk kopje koffie met Limburgse vlaai of een goed glas wijn.
Waar kun je terecht? De voucher is geldig bij: De Zeute Inval, Smores, De Proosdij, Blush, Amici et Vino, Preuf, Goesting, Friture De Merret, Markt 18, De Keizer & Connect 5.
Kermis op de Markt
Maak je bezoek compleet! Tijdens het weekend staat de kermis op de Markt. Geniet van de attracties tussen de missen door.
En op zaterdag nog meer levendigheid met enkele verrassingen.
Belangrijke info
De vouchers worden uitsluitend uitgedeeld tijdens de bedevaartmissen (OP = OP, er zijn er 350 beschikbaar).
Let op: Na de processie op zondag en bij de sluiting op 11 juni worden er geen vouchers meer uitgedeeld.
Maximaal 1 voucher per persoon. Geldig van 4 t/m 11 juni 2026.
Zien we je in het hart van Meerssen?