Plantenmarkt bij Marnis Kwekerij

Plantenmarkt bij Marnis Kwekerij

Wil je duurzame, milieuvriendelijke en ecologische planten die goed zijn voor insecten, een lust voor het oog, heerlijk geurend of eetbaar? 

Kom dan naar de Plantenmarkt bij Marnis Kwekerij op zaterdag 2 en zondag 3 mei van 10.00 tot 17.00 uur. Niet alleen eigen vaste planten zijn te koop, dit jaar zijn er nóg meer deelnemende collega (hobby) kwekers uit Nederland en België met liefde en passie voor planten en natuur. 

Zij bieden een unieke collectie en maken de Plantenmarkt compleet. Het aanbod bestaat uit onder andere diverse groente- en kruidenplanten, Irissen, Pioenen, Eucalyptus, wilde inheemse planten, varens en perkgoed. Ook is er een kraam met Italiaanse, handgemaakte en winterharde terracotta.

Koffie, thee en een stukje vlaai is verkrijgbaar bij het Tuinhuis en kan op het terras genuttigd worden of bij slecht weer in de hal.

De medewerkers weten het te waarderen, wanneer je een eigen doosje, kratje of tas meeneemt om je aankopen in te vervoeren.
+2

Data


  • 02-05-2026 t/m 03-05-2026

Verstuur een e-mail


Verstuur een mail naar Plantenmarkt bij Marnis Kwekerij . Je bericht wordt na een klik op “Verstuur” direct verstuurd. In onze privacy verklaring staat hoe Visit Zuid-Limburg met jouw persoonsgegevens omgaat.
Niet alle waardes zijn juist ingevuld. Pas de gegevens aan en probeer het nogmaals.