Philzuid presenteert: Zicht op de zee van Britten en Elgar

Philzuid presenteert: Zicht op de zee van Britten en Elgar

Parkstad Limburg Theater Heerlen, Burg. van Grunsvenplein 145,
Heerlen
De oneindige zee als gedroomd klankbord voor de Britse componist. Philzuid dompelt je onder in werk van Britten, Elgar en Williams. Het concert opent met het populaire strijkorkestwerk ‘Sea Sketches’ van de Welshe componist Grace Williams. 

In vijf delen schetst de leerling van Vaughan Williams een poëtisch portret van de zee: van de turbulente oceaanwinden tot een serene zomer aan de kust. De Brit Edward Elgar wijdde zelfs een hele liedcyclus aan de oneindige wateren: ‘Sea Pictures’. 

Je hoort de zee met al haar wispelturigheid, gevaar, verleidingen en ongelofelijke pracht, vertolkt door sopraan (Josy Santos) en orkest. Van Britten klinkt ‘Four Sea Interludes’ voor orkest, afkomstig uit zijn bekendste opera ‘Peter Grimes’. 

Eveneens van Britten is de ‘Serenade voor tenor, hoorn en strijkers’, een bijzondere samensmelting van een hoornconcert en een liedcyclus, uigevroerd door powertenor Brett Sprague en Peter Hoeben, eerste hoornist van Philzuid.

Prijs


Vanaf € 12,50

Data


  • 29-5-2027

Verstuur een e-mail


Verstuur een mail naar Philzuid presenteert: Zicht op de zee van Britten en Elgar. Je bericht wordt na een klik op “Verstuur” direct verstuurd. In onze privacy verklaring staat hoe Visit Zuid-Limburg met jouw persoonsgegevens omgaat.
Niet alle waardes zijn juist ingevuld. Pas de gegevens aan en probeer het nogmaals.